Sport a zábava

Kemp Dolánky nabízí během Vašeho pobytu širokou škálu sportovního vyžití.

Přímo v areálu campu se nachází půjčovna sportovních potřeb, provozovaná rodinnou firmou SUNDISK. Pro své sportovní aktivity si můžete rezervovat koloběžky, lodě, paddleboardy, inline brusle, vozíky GO KART, dobrodružství v lanovém centru atd.

Doporučujeme:
Výlet na koloběžce po cyklostezce Greenway Jizera na Malou Skálu a odtud na lodích zpět do Kempu Dolánky (výlet si můžete ještě zpestřit adrenalinovou zábavou v lanovém centru na Malé Skále)


Tam na koloběžce zpět na lodi

Nejoblíbenější kombinace většiny návštěvníků naší půjčovny. Díky nově zbudované cyklostezce Greenway Jizera, vedoucí podél kempu, si můžete projet trasu krásným údolím Jizery na koloběžkách a prohlédnout si místa, která byla až dosud většině turistů utajená. Z Dolánek vyrazíte na koloběžkách po cyklostezce směrem na Malou Skálu, odkud se zpět vrátíte na lodích. Půjčovna nabízí kánoe pro 2-3 osoby, pro 3-4 (vhodné pro rodiny s dvěma dětmi) nebo kajaky pro jednotlivce. Plavba končí v Dolánkách nad jezem, přímo u kempu.


Koloběžka na celý den

půjčovna koloběžekJste-li návštěvník holdující spíše cykloturistice a chcete vyzkoušet něco nového, můžete si vypůjčit na celý den koloběžku a udělat si vlastní program s návštěvou četných atraktivit Českého ráje. Nebo využít nabídky našich tipů na výlety a projet se v okolí Malé Skály a Dolánek.

 


Šlapací motokáry Berg Toys

šlapací motokáry Berg Toys

Dovolená není jen sport, ale i zábava. Jste-li návštěvník, který neholduje ani vodě ani kolu, zkuste si půjčit šlapací motokáru a zažít něco nového, netradičního. Krom sportovního okruhu v Dolánkách můžete na těchto vozítkách vyrazit po cyklostezce do Loužku (zdatnější mohou zkusit dojet až na Malou Skálu) nebo si dojet k Bartošově peci, kam vede hladká asfaltová cesta. 


Půjčovna lodí Jizera

půjčovna lodí JizeraKemp Dolánky se nachází přímo na břehu Jizery, kde provozujeme taktéž půjčovnu lodí a paddleboardů. Možnosti a vybavení naší půjčovny naleznete na stránkách naší základny Žlutá Plovárna.

Doporučujeme:
Vyzkoušejte si jízdu na paddleboardu, prostor nad jezem v Dolánkách je pro to ideální! 


Inline brusle

in-line bruslePro milovníky bruslení máme připraveny inline brusle na kterých se můžete vydat na 2 okruhy s kvalitním asfaltem. Celková vzdálenost obou okruhů je 11 km.

 

 


Kino a zábava

Léto a promítání filmů v letním kině k sobě neodmyslitelně patří. Necelé dva kilometry od kempu se nachází turnovské letní kino (provozované Kulturním centrem Turnov ). Kulturní zábavu také poskytuje nedaleký areál muzea Českého ráje, které zároveň provozuje Dlaskův statek sídlící hned vedle kempu. 

Otevírací doba

červen - září   PO – NE 10:00 - 18:00
květen, říjen   SO – NE 10:00 - 18:00
Ostatní dny po telefonické dohodě.

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: