Festival Dolánky je tady!

Doražte na festival a užijte si víkend

Dlouho očekávaný a plánovaný Festival Dolánky je jako každý rok tady! Již tento víkend pro vás v Dolánkách budou připraveny atrakce, na kterých se mohou vyblbnout jak dospělí, tak děti. K tomu vám po celou dobu budou hrát vybrané kapely různých hudebních stylů, které jsme pro vás sehnali. Vstupné je jako již loni zcela dobrovolné. Vstupenky jsou slosovatelné o hodnotné ceny od sponzorů festivalu, tudíž se určitě vyplatí do soutěže zapojit.

Slyšet zde můžete např. Krausberry, Cash Savage And The Last Drinks (Austrálie), Exil 51, Exots, Nautica, Luděk, Countdown To Madness, Meredith Hunter, Johnny John, Era Vulgaris, Supermarket Quartet a další.

V Dolánkách na vás bude kromě výčepu a grilu také čekat surfový trenažer, skákací hrad, nafukovací lezecká stěna, trampolína a další atrakce pro děti i pro dospělé. K zapůjčení budou také koloběžky od známého českého výrobce KOSTKA. Doražte a vyzkoušejte vše!

****NÁŠ TIP: Zarezervujte si splutí řeky Jizery na kanoi nebo raftu do Dolánek a doražte na festival originálním způsobem. Dopoledne na lodi odpoledne na fesťáku. Rezervovat můžete zde nebo také na telefonním čísle 775 580 388 či emailové adrese info@sundiskfamily.cz

Otevírací doba: 

Kemp denně 24 hod

Koloběžky, infocentrum 
Po-Čt, Ne 9:00-18:00, Pá-So 9:00-21:00

Bistro
Po-Čt, Ne 9:00-18:00, Pá-So 9:00-22:00

Kontakt: info@sundiskfamily.cz 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: