O kempu

Kemp v Českém ráji

Náš kemp se nachází v obci Dolánky u Turnova, přímo pod Dlaskovým statkem, který je významnou pojizerskou stavbou a ukázkou zdejší lidové architektury. Areál kempu se nachází na pravém břehu Jizery, přímo u doláneckého jezu a je tedy přístupný jak vodákům, plujícím po Jizeře, tak pro turisty přijíždějící po malé silničce. Součástí areálu jsou dětské prolézačky, pískoviště, několik ohnišť s posezením, umývárna a WC. Okolí doláneckého jezu slouží pro rekreaci všech, kteří si rádi užívají přirodní koupání. Koupání v Dolánkách je vhodné i pro rodiny s malými dětmi, které si mohou hrát a bezpečně se koupat v písčito-kamenitých naplaveninách pod jezem.

Kemp Dolánky - infocentrum Kemp Dolánky - infocentrum Stanovací plocha ve stínu stromů Badminton

V blízkosti kempu je město Turnov, které se může pochlubit svou bohatou kamenářskou historií (doporučujeme navštívit Muzeum Českého ráje) a jedinečnou šperkařskou školou, která v Turnově působí od konce 19. století. Do města se z kempu můžete vydat pěšky (modrá turistická značka) nebo autem přes Hrubý Rohozec, kde můžete navštívit i zdejší zámek s krásným anglickým parkem.

Na oběd nebo večeři si můžete zajet do nedalekého Penzionu Křížky a spojit tak občerstvení s příjemným výletem na kole či koloběžce po cyklostezce Greenway Jizera. Během vašeho pobytu v kempu můžete také využít služeb sítě půjčoven Sundisk Family. Přímo v areálu je naše informační středisko s půjčovnou koloběžek a veškerých služeb Sundisk Family.

Naše základna Žlutá Plovárna na Malé Skále nabízí turistům i sportovcům jedinečné vyžití na vodě, ve vzduchu i na zemi. Pro milovníky adrenalinu je zde připraven lanový park, zájemcům o vodní sporty zde půjčujeme lodě (kánoe, rafty, kajaky) a paddleboardy. Oblíbenou položkou v naší půjčovně jsou koloběžky, které si získávají čím dále větší oblibu mezi návštěvníky zdejšího regionu.


prozkoumat další služby nebo rovnou rezervovat program

Otevírací doba

ŘÍJEN do 13.10. 9-18 DENNĚ dle počasí
Kontakt: info@sundiskfamily.cz 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: