Kemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_Dolanky

Místo pro váš stan i karavan v Českém ráji

Náš kemp se nachází v obci Dolánky u Turnova, přímo pod Dlaskovým statkem, který je významnou pojizerskou stavbou a ukázkou zdejší lidové architektury. Areál kempu najdete na pravém břehu Jizery, přímo u doláneckého jezu a je tedy přístupný jak vodákům plujícím po Jizeře, tak turistům přijíždějícím po malé silničce. Součástí areálu jsou dětské prolézačky, pískoviště, několik ohnišť s posezením, umývárna a WC. Okolí doláneckého jezu slouží pro rekreaci všech, kteří si rádi užívají přirodní koupání. Koupání v Dolánkách je vhodné i pro rodiny s malými dětmi, které si mohou hrát a bezpečně se koupat v písčito-kamenitých naplaveninách pod jezem.

V blízkosti kempu je město Turnov s bohatou kamenářskou historií (doporučujeme navštívit Muzeum Českého ráje) a jedinečnou šperkařskou školou, která v Turnově působí od konce 19. století. Do města se z kempu můžete vydat pěšky (modrá turistická značka) na kole či koloběžce, nebo autem přes Hrubý Rohozec, kde můžete navštívit i zdejší zámek s krásným anglickým parkem.

Na oběd nebo večeři si můžete zajet do nedalekého Penzionu Křížky a spojit tak občerstvení s příjemným výletem na kole či koloběžce po cyklostezce Greenway Jizera.

Využijte služeb sítě půjčoven sportovního vybavení Sundisk Family

Přímo v areálu kempu je naše informační středisko s půjčovnou koloběžek a veškerých služeb Sundisk Family.
Naše základna Žlutá Plovárna na Malé Skále nabízí jedinečné sportovní vyžití! Příznivci vodních sportů si u nás půjčují kánoe, rafty, kajaky a paddleboardy. Velmi oblíbené jsou koloběžky, které získávají čím dál větší oblibu mezi návštěvníky cyklostezky Greenway Jizera.


prozkoumat další služby nebo rovnou rezervovat program

Zavolejte nám

obázek

Otevírací doba

Kemp

v provozu duben-říjen


Koloběžky, lodě, infocentrum, recepce

Pá, So, Ne 9 - 18 hod

 

 


Bistro

Po-Čt 12 - 18 hod

Pá-Ne 9 - 18 hod


Kontakt: info@kempdolanky.cz

Kde nás najdete

Novinky

 

logo

adresa
Kemp Dolánky, Dolánky u Turnova
511 01 Turnov

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
tomas.koudelka@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena