Kemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_Dolanky

Vybavení a služby kempu

Co u nás najdete a co byste měli vědět, než k nám zamíříte

Jsme vodácký kemp s otevřeným přístupem. V praxi to znamená, že si můžete vybrat prostor, který vyhovuje vašim požadavkům a užívat si především klidu uprostřed krásné přírody. Na tom to tady stojí. 

Karavany/obytné vozy

V letošním roce bude nově k dispozici několik lépe vybavených a vyhrazených míst přímo pro obytné vozy či větši skupiny, většina z nich s možností připojení k elektrické přípojce. Součástí kempu je výlevka na chemické toalety a možnost doplnění pitné vody. Upozorňujeme, že nedisponujeme zemni výlevku na šedou vodu.

V našem kempu je možné ubytovat pouze omezený počet obytných vozů a přívěsů, proto je vhodné zvážit rezervaci s dostatečným předstihem.

Sociální zařízení

Kromě veřejných toalet je kemp vybaven sociálním zařízením vyhrazeným pouze pro ubytované kempaře. Využívat můžete oddělené toalety a sprchy

Ohniště

Naleznete u nás téměř dvě desítky ohnišť různých velikostí vybavených sezením, u kterých si večer můžete rozdělat táborák, zazpívat písničku, nebo opéct buřta. Prosíme návštěvníky, aby bez souhlasu správy kempu nezakládali nová ohniště.

Noční klid

Hraní na kytaru, harmoniku a zpěv do vodáckého kempu bezesporu patří, řvoucí autorádio a přenosné reproduktory ovšem nikoliv. Za jejich nezřízené používání může být Váš pobyt dokonce bez náhrady ukončen. S ohledem na umístění a atmosféru kempu tedy prosíme o dodržování rozumného ročního klidu (22:00-8:00), přeci jen k nám jezdí hlavně rodiny s dětmi.

Snídaně

V našem kempu si můžete na ráno objednat vydatnou snídani. Ty je možné zakoupit vždy den předem na recepci kempu do 16:00.

Od pondělí do neděle podáváme snídani v našem bistru v čase  8:00 až 9:00 hodin. 

Snídaně v ceně 140 Kč:

2x rohlík
2x párek
2x máslíčko
1x paštika
1x Lučina
1x marmeláda
1x sladké pečivo (koláč/kobliha/plněný croissant)
1x teplý nápoj káva nebo čaj
1x džus rozlévaný

Půjčovna lodí a koloběžek

Hledáte zábavný program pro celou rodinu? Potom jste u nás správně! Přímo v kempu si můžete půjčit koloběžky a vydat se do okolí prozkoumat krásy Turnovska, Maloskalska, či navštívit prosluněnou Žlutou Plovárnu odkud můžete plout na kánoích zpět do Dolánek. Bližší informace naleznete zde na webu, nebo na stránkách www.sundiskfamily.cz. Využijte rezervaci předem a vše budete mít připraveno přesně na čas.

Dětské hřiště

Připravili jsme pro Vaše děti několik dřevěných prolézaček s houpačkami, nechybí ani malé pískoviště. Vstup na hřiště je na vlastní nebezpečí a vždy pod dozorem rodičů. Děkujeme za pochopení.

Občerstvení

Součástí kempu je BISTRO DOLÁNKY nabízející rychlé občerstvení, bubble waffle, stáčené i balené nápoje, tankové pivo a drobné pochutiny dle aktuální nabídky. 

Recepce, infocentrum a maloprodej

Hned vedle bistra najdete naši recepci, kde získáte všechny potřebné informace k ubytování i k Vašim výletům po okolí. Můžete si zde zakoupit pohlednice, turistické známky nebo drobné dárky.

Užijte si léto u řeky!

Těšíme se na vás v Kempu Dolánky :)


Rezervace

Otevírací doba

Kemp

duben-říjen


Koloběžky, lodě, infocentrum, recepce

Pá- Ne 9 - 18 hod

Velikonoce 9 - 18 hod

 


Bistro

Pá- Ne 9 - 18 hod

Velikonoce 9 - 18 hod


Kontakt: info@kempdolanky.cz

Kde nás najdete

Novinky

 

logo

adresa
Kemp Dolánky, Dolánky u Turnova
511 01 Turnov

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
tomas.koudelka@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena