Vybavení a služby v kempu

Co u nás naleznete a jak si zpříjemníte pobyt.


Jsme kemp s otevřeným přístupem. Nemáme očíslovaná vyhrazená místa, kde můžete stanovat. V praxi to znamená, že si můžete vybrat prostor, který vyhovuje vašim požadavkům. Takže ať už jste vodácká výprava nebo rodina na výletě, tak vás bez problémů ubytujeme.

Sociální zařízení

Kromě veřejných toalet je kemp vybaven sociálním zařízením vyhrazeným pouze pro ubytované kempaře. Využívat můžete oddělené záchody a sprchy. 

Ohniště

Naleznete u nás šest ohnišť různých velikostí vybavených sezením, u kterých si večer můžete rozdělat táborák, zazpívat písničku, nebo opéct buřta. Prosíme návštěvníky, aby bez souhlasu správy kempu nezakládali nová ohniště.

Snídaně

V našem kempu si můžete na ráno objednat vydatnou snídani, avšak je nutné si ji objednat alespoň jeden den předem. Od pondělí do pátka podáváme snídani od 9 do 10 hodin. V sobotu a neděli potom již mezi 8 až 10 hodinou.

Na výběr máte dvě varianty:

1)    šunka, sýr, marmeláda, máslo, 2 x rohlík, chléb, 1 ks sladkého pečiva

2)    3 x toast šunka/sýr, 1 ks sladkého pečiva

K oběma variantám se podává čaj a káva.

Půjčovna lodí a koloběžek

Hledáte zábavný program pro celou rodinu? Potom jste u nás správně! Přímo v kempu je možné si zapůjčit koloběžky a vydat se do okolí prozkoumat krásy Turnovska, Maloskalska, či navštívit prosluněnou Žlutou Plovárnu odkud můžete plout na kánoích zpět do Dolánek. Bližší informace naleznete zde na webu, nebo na stránkách www.sundiskfamily.cz . Při využívání našich služeb doporučujeme si vytvořit rezervaci.

Dětské hřiště

Připravili jsme pro vás několik dřevěných prolézaček vlastní výroby, které jistě zaujmou každé dítko. Nechybí ani malé pískoviště.

Občerstvení

Součástí kempu je i stánek s rychlým občerstvením nabízející i stáčené či balené nápoje a drobné pochutiny dle aktuální nabídky. 


Prodej pečiva

O víkendech v občerstvení také zakoupíte světlé pečivo, koláče a koblihy. Toto vše lze objednat den předem do 11:00 na recepci kempu.


Otevírací doba

ŘÍJEN do 13.10. 9-18 DENNĚ dle počasí
Kontakt: info@sundiskfamily.cz 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: