Kemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_Dolanky

Infocentrum Dolánky

Hned u vjezdu do Kempu Vás přivítáme vás v našem infocentru, kde vyřídíte všechny náležitosti ohledně vašeho pobytu. Pokud nemáte rezervaci v kempu předem, nevadí, vše zaříme na místě. V infocentru se také můžete zeptat na oblíbené trasy výletů, dostat od naší milé obluhy tipy na dobré restaurace či možnosti nákupů, nebo zde nakoupit pohledy a poštovní známky. Obsluha infocentra vám vydá klíče od sprch a záchodů a ukáže vám místo na stan. U nás v kempu jsou vítáni i domácí mazlíčci, jen po nich nezapomínejte řádně uklízet!

Stanování a táborák u Jizery

Po vyřízení formalit se vydáváte na své místo. Můžete si vybrat prostory u řeky, kde slyšíte hukot vody z blízkého jezu, oblíbená místa jsou pod vysokými stromy uprostřed kempu, které hlavně v odpoledních hodinách poskytují příjemný stín. Větší skupiny vodáků, cyklistů nebo turistů si vybírají prostornou louku s několika ohništi a dřevěnými lavicemi. Ohniště a lavice jsou však rovnoměrně rozmístěna na všech místech našho campu. Auto si zaparkujete přímo u vašeho stanu, ale nechcete-li s ním zajíždět
na stanovou louku, můžete využít také prostoru centrálního parkoviště, které je na dohled.

Občerstvení v Dolánkách

Poté co postavíte stan a zabydlíte se, jistě se hodí malá svačinka. Náše roubenka s občerstvením s teplou i studenou rychlou kuchyní je pro vás k dispozici každý den od 9:00. Obsluha s vámi zůstává až do noci - prostě dokud je třeba. Po desáté však už jen v klidovém režimu, abychom nerušili kempujícím jejich sny o Českém ráji.

Lidová architektura - Dlaskův statek

Máte ještě chvilku času na malou prochlídku? Vydejte se na Dlaskův statek a prohlédněte si jak se tu žilo a pracovalo před 100 lety. Lidová architektura, stará řemesla, sláma a došková střecha... takovou atmosféru jen tak nezažijete. Dlaskův statek navíc přímo sousedí s naším kempem a z okénka zdejší stodoly máte krásný výhled na celý kemp.

Půjčovna koloběžek Český ráj - Kemp Dolánky

Chcete si trošku zasportovat? Co takhle zapůjčit si naše koloběžky! Přímo v Kempu Dolánky se nachází oblíbená půjčovna koloběžek pro celý Český ráj. Nabízíme koloběžky pro celou rodinu, dospělé i starší děti. Pro nejmenší tu máme připravený vozík Croozer za koloběžku, nebo dětskou sedačku. Pro páníčka s psíkem je zde připraven speciální nástavec s pružinou a vodítkem na psa. Vyberete si z několika tras a obtížností na nové cyklostezce Greenway Jizera a čas výpůjčky si naplánujete jak budete potřebovat.

Půjčovna lodí na Jizeře a půjčovna koloběžek po Greenway

Přijeli jste už dopoledne a chcete toho prožít co nejvíc? Vyzkoušejte v současnosti nejoblíbenější výlet "Nahoru na koloběžce, dolů na lodi" V našem infocentru si zapůjčíte koloběžku a vydáte se z Dolánek proti proudu řeky Jizery do nedaleké obce Malá Skála. Zde už na Vás v našem dalším areálu Žlutá plovárna čekají kanoe, rafty či kajaky a vy se klidnou plavbou vydáváte zpět do Kempu. Vše si v klidu zarezervujete u nás kempu a nic víc nemusíte řešit. Jsme jedna firma, vybavení máme vlastní a postaráme se o veškerou dopravu lodí i koloběžek zpět na své místo. Vy si užívejte výlet a to ostatní neche na nás :-) www.zlutaplovarna.cz

Dobrá restaurace v Dolánkách a Maloskalsku

Máte chuť na něco dobrého a nechce se vám vařit? Doporučujeme dvě restaurace. První se jmenuje Abelův mlýn a nachází se cca 500 metrů od kempu směrem na Turnov. Druhou možností je vzdálenější ale o to zaslouženější oběd či večeře v Penzionu a hospůdce Křížky. Restaurace se nachází přibližně 3 kilometry proti proudu řeky Jizery, romatickou a nenáročnou projížkou na koloběžce jste jste tu za 30 minut.

Šlapátka GO KARTS pro originální rodinný výlet

Chete-li si vyzkoušet něco úplně nového a neobvyklého, co takhle šlapací vozítka Go Kart? Novinka letošního léta k nám dorazila přímo z Holandska od firmy Berg a umožní vám vydat se na Greenway Jizera na čtyřech kolech :-) menší šlapátka pro děti a velké pro dospělé jsou opět připravená v našem Infocentru. Pro rodiny máme přichystaná přídavná sedátka, takže vyrazit najednou může celá rodina nebo třeba parta o deseti lidech.

Koupání v Českém ráji

Jste už z toho všeho unavení a chcete si jen lehnout na posekanou loučku, poslouchat šumění jezu, zpěv ptáků a tu a tam si skočit do krásně čisté řeky Jizery? Nejlepší volbou je bezesporu ostrov nad Doláneckým jezem, na který se dostanete po dřevěném mostu přímo z Kempu Dolánky. Pohodlný přístup do vody zajišťují kamené schůdky, milovníci adrenalinu si zase mohou do řeky skočit z lana zavěšeného na vysokém stromě.

Dost bylo povídání,

až budete plánovat Váš vícedenní výlet, zastavte se i v Kempu Dolánky. Je tu hezky :-)

 

****

Kemp Dolánky otevřela a provozuje rodinná firma SUNDISK.

Zkuste i naše další aktivity:
www.zlutaplovarna.cz - půjčovna lodí na Malé Skále, lanové centrum, sportovně rekreační areál
www.penzionkrizky.cz - romantické ubytování na břehu Jizery

 

Otevírací doba

Kemp

v provozu duben-říjen


Koloběžky, lodě, infocentrum, recepce

leden-březen
zavřeno

duben
Pá-Ne 9:00-18:00

květen
Pá-Ne 9:00-18:00

červen
Po-Čt 9:00-18:00
Pá/So 9:00-21:00, Ne 9:00-18:00

červenec
Po-Čt 9:00-19:00
Pá/So 9:00-21:00, Ne 9:00-19:00

srpen
Po-Čt 9:00-19:00
Pá/So 9:00-21:00, Ne 9:00-19:00

září
denně 9:00-18:00

říjen
Po-Pá zavřeno, So/Ne 9:00-18:00

listopad/prosinec
zavřeno

 

 


Bistro

leden/únor
zavřeno

březen
víkendy 9:00-18:00

duben
pracovní dny 11-17, So/Ne 9-18h 

květen
Po-Čt 12-18, Pá/So/Ne 9-18h

červen
Po-Čt 9-18
Pá 9-22, So 8-22, Ne 8-18

červenec
Po-Čt 8-19
Pá/So 8-22, Ne 8-19

srpen
Po-Čt 8-19
Pá/So 8-22, Ne 8-19

září
Po-Čt 9-18
Pá/So 9-22, Ne 9-18

říjen
Po-Čt zavřeno
Pá 11-17, So/Ne 9-18

listopad/prosinec
zavřeno


Kontakt: info@kempdolanky.cz

Kde nás najdete

Novinky

 

logo

adresa
Kemp Dolánky, Dolánky u Turnova
511 01 Turnov

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
tomas.koudelka@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena