Kemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_Dolanky

FILMOVÁ NOC - celonoční filmový maraton kultovních snímků a dobré nálady.

FILMOVÁ NOC se uskuteční ze soboty na neděli 4. - 5. srpna v Letním kině v Turnově s kapacitou 1 000 míst. ZMĚNA: Brány letního kina bude otevřena pro všechny účastníky v 19:00. Promítat se začíná cca ve 21:30 a po skončení prvního filmu bude losována tombola pro 30 výherců, kteří si domů odnesou komiksy, knížky nebo stolní hry s filmovou tematikou.

Ubytování v Kempu Dolánky:

Všichni regiostrovaní účastníci Filmové noci mají v Kempu Dolánky ubytování ve vlastních stanech se snídaní za festivalovou cenu. Ubytování v Kempu je možné od pátečního rána kdykoliv pozdě do noci. Snídaně se pak podává od 10:00 hodin (předpokládáme, že sluníčko vás, noční filmové diváky, déle vyspávat nenechá :-). V Kempu DOlánky jsou k dispozici sprchy, záchody, koupání v čisté Jizeře na ostrově u Doláneckého jezu, či půjčovna šlapacích vozítek, inline bruslí a koloběžek. Všechny přihlášené účastníky také čeká společný bezva výlet na koloběžkách a lodích pro zpestření sobotního dne před další projekcí. Z Dolánek se vydáme po cyklostezce Greenway Jizera na koloběžce na Malou Skálu a zpět do Dolánek se vrátíme po řece Jizeře na kanoích a raftech.

TOP filmy:

Hanebný pancharti
Pařba ve Vegas
Big Lebowski
Poslední skaut

Další informace:

Mobilním účastníkům FILMOVÉ NOCI bude k dispozici zdarma oficiální parkoviště KC Turnov pro 100 aut, situované na adrese “U Raka, Turnov”. Od letního kina je vzdálené cca 500 metrů.Možné je taky parkování na dvou malých parkovištích v blízkém okolí letního kina, viz. obrázek níže. To menší, s vjezdem z ulice Husova, zvládne 15 aut. Na to větší, pro 20 aut, vjedete z ulice Skálova (na které je také možnost parkování pro cca 30 dalších aut).

Otevírací doba

Kemp

duben-říjen


Koloběžky, infocentrum, recepce

duben-říjen


Bistro

duben-říjen


Kontakt: info@kempdolanky.cz

Kde nás najdete

Novinky

 

logo

adresa
Kemp Dolánky, Dolánky u Turnova
511 01 Turnov

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
tomas.koudelka@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena