Kemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_DolankyKemp_Dolanky

Jako každý rok i letos proběhlo v sobotu 11.4.2015 na Žluté plovárně na Malé Skále tradiční odemykání řeky Jizery. Tento akt je zároveň považován za oficiální zahájení vodácké sezony 2015 a taktéž zahájení provozu všech našich provozoven v údolí řeky Jizery.

Pro děti byl připraven pestrý doprovodný program. Bylo možné vyzkoušet surfový simulátor, trampolínu, skákací hrad nebo se zúčastnit různých aktivit s pohádkovými bytostmi. Lukostřelba, malování na obličej a další aktivity za které děti získávaly body. Pokud stihly obejít všechna stanoviště, měli šanci vyhrát například dárkový poukaz pro rodinu na splutí řeky Jizery nebo výletě na koloběžkách po Maloskalsku od Žluté plovárny. Mezi cenami byla taktéž 50% sleva na letní dětský tábor zajišťovaný agenturou ARA.

Jako hlavní program však bylo odemčení řeky Jizery. Klíč, který každou sezonu Jizeru odemyká pro vodáky putoval z věže lanového centra, kde byl po celou zimu uschován. Na koloběžce byl dovezen k řece, kde na kajaku byl dovezen na paddleboard čekající již na volné vodě. Poté byl předán do kanoe Maloskalskému starostovi, Michalovi Rezlerovi, který slavnostně, jako každý rok, odemkl Jizeru a zahájil tak vodáckou sezónu 2015.

Po odemčení následoval závod dvojic na kanoi a koloběžce. První část probíhala na kanoi, kdy posádky spluly do nedalekých Křížek po proudu řeky Jizery, kde přesedlaly na koloběžky a spěchaly zase zpět na Žlutou plovárnu, kde byl start a také cíl celého závodu.

Díky vydařenému počasí, které přálo opravdu celý den, se na akci ukázalo relativně velké množství návštěvníků. Po celý den náladu ještě zlepšovala hudební dvojice TRIO RIO.

Akci pořádal Sundisk s.r.o. ve spolupráci s agenturou ARA, s podporou Sdružení Český ráj.

Otevírací doba

Kemp

duben-říjen


Koloběžky, lodě, infocentrum, recepce

Pá- Ne 9 - 18 hod

Velikonoce 9 - 18 hod

 


Bistro

Pá- Ne 9 - 18 hod

Velikonoce 9 - 18 hod


Kontakt: info@kempdolanky.cz

Kde nás najdete

Novinky

 

logo

adresa
Kemp Dolánky, Dolánky u Turnova
511 01 Turnov

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
tomas.koudelka@sundisk.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena